Selçuk Üniversitesi Mobil

Android için Selçuk Üniversitesi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Enes Dokuz
Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanılabilen Selçuk Üniversitesi Mobil, sadece Selçuk Üniversitesi öğrencileri için geliştirilmiş bir uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanılabilen Selçuk Üniversitesi Mobil, sadece Selçuk Üniversitesi öğrencileri için geliştirilmiş bir uygulamasıdır.

Sade bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde bir çok işlemden kurtulmak mümkün. Uygulama üzerinden Selçuk Üniversiteli öğrenciler tek bir tıklama ile anında not sistemine erişebiliyorlar.

Uygulamanın arayüzü üzerinde ulaşabileceğiniz "Kütüphane" sekmesi altından Selçuk Üniversitesi Merkez Kütüphanesi yeni adıyla Prof. Dr. Erol Güngör Kütüphanesi içerisindeki bilgisayarlarda bulunan kütüphane otomasyonuna kolay erişim sağlanabilmektedir. Bu sayede ders çalışırken ihtiyacınız olan kitabın hangi salonda tam olarak nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Öğrenci mail sistemine de giriş yapılabilen uygulama sistemde çok az yer kaplıyor ve diğer uygulamalar gibi onlarca izin gerektirmiyor. Uygulamayı kullanabilmeniz için tek ihtiyacınız olan ise aktif internet bağlantısı.

Daha Fazla Göster
Selçuk Üniversitesi Mobil indir